Avast antivirus for free with full version skin by rihanna free mp3 May 18, 2018 · Avast Antivirus 2019 For Pc Free Download Full Version – Avast Antivirus 2019 For Pc Free Download Full Version is an efficient and also comprehensive antivirus program. It is just one of one of the most prominent antivirus programs available, thanks to the trusted and also reliable brand name that Avast have produced.

Rytmus bengoro album

Rytmus bengoro album vuze hd network Erven 2006. RYTMUS - Bengoro 2006, Tvoj Tatko Records. Album otevírá úvodní singl "Cigánský Sen", který si kromě obrazového stvárnění může dále.


Moje meno je Pakro Polgari chápeš brácho, táto skladba ide do šetkých slovenských ulíc, šetkých slovenských sídlisk, pre šetkých vagabundov, stokárov, zápalkárov, pre mojich bratov autičkárov, pre mojich ludí kerí robá ulicový biznis, pre všetkých mojich ludí kerí majú sen, dostať sa zdola hore, pre všetkých mojich ludí kerí majú radi nočný život, kurvy, peňáze, drahé autá, drahé hodziny, pre šetkých bílých a pre všetkých cigánov, a pre všetkých kerí majú radi funky, a tito vyjebané kilá. Dneska idem do ulíc piče budú štekať, vyhoním si kokot ešte večer sa s kurvami budem jebať, dám si drahé oblečení a pičoviny, bundu za 40 litrov a kradnuté hodziny. Kuknem sa do zrkadla odpadol som jaký král, dám si ešte prstene nech každý ví že som tu pán, benku ma čakajú stokári tak držte piču, máš se mnou problém kokoté rozjebem ti piču. Kopačku na prsa a poskáčem ti po hlave, to je to stylo keď si v kritickom stave, zavri si piču lebo dostaneš pokutu, jebem ci babku tú mŕtvu kurvu fúzatú. Piče sú nedočkavé v klube ma už čakajú, tešia sa na moj kokot kedy ho omakajú, vedia že som jediný kerý im dá zarobit, kurvy ma milujú tak to má byť. Zdravím východ, západ, zdravím Lamač, toto je pre ulicu, pre slovenskú chrapač, Bacardi, Hennessy, vodka, marihuana, dnes sa nafetovala s nami aj tvoja mama, v noci bude pretrhnutá každá mladá blana, vagabundské piče sú tu s nami až do rána, tu sme na Slovensku a ne žiadna Copacabana, dneska žije každý vagabund a mindža vyjebaná. Bengoro je debutový sólo album slovenského rapera Rytmusa. V roku 2008 vyšla reedícia s bonusovým trackom „Žena potrebuje cit“. Rytmus bengoro album dumb charades words list Feb. 2018. Throwback Rytmus- Bengoro V tom čase išlo o najdlhší slovenský hip-hopový album, trvá totiž 74 minút, obsahuje 22 trackov, z toho 20. Erven 2006. RYTMUS - Bengoro 2006, Tvoj Tatko Records. Album otevírá úvodní singl "Cigánský Sen", který si kromě obrazového stvárnění může dále.